Dzień 26 czerwca 2026 r. okazał się dniem uroczystych pożegnań w naszej Szkole. Pożegnaliśmy zacne grono absolwentów „Trójki”.
W tym dniu społeczność szkolna wyraziła swoją wdzięczność za 20-letnią pracę na stanowisku Dyrektora Szkoły pani Bożenie Rulak. Pani Dyrektor, przechodząca na emeryturę, pożegnała się z uczniami, ich rodzicami i nauczycielami.
Podczas uroczystości niejedna osoba uroniła łzę. Zapewniliśmy jednak Panią Dyrektor i tegorocznych absolwentów, że zawsze będą mile widziani w progach naszej szkoły. Nie mówimy „żegnaj” lecz „do widzenia”.
Wszystkim uczniom życzymy udanych i bezpiecznych wakacji.
