W dniu 11 czerwca 2026 r. przedstawicielki drużyny z naszej Szkoły wraz z opiekunkami, wzięły udział w gali podsumowującej tegoroczną edycję Konkursu Wiedzy o Mazowszu. Uroczystość zgromadziła laureatów konkursu z całego województwa i odbyła się w w Warszawie.

Uczennice z rąk Marszałka Województwa Mazowieckiego odebrały dyplomy i nagrodę dla szkolnej drużyny, która zajęła w tegorocznym konkursie 3 miejsce za projekt „Książęcy Płock sercem Mazowsza”.

Gratulacje dla członkiń drużyny i podziękowania dla innych uczniów i nauczycieli, którzy wsparli realizację nagrodzonego projektu.




