III rodzinny turniej 2 siatkarskich i rzucanki siatkarskiej

16 listopada w naszej szkole odbyły się rodzinne turnieje dwójek siatkarskich i rzucanki siatkarskiej. Była to trzecia edycja zawodów.

Do rywalizacji zgłosiło się w sumie 16 ekip: 7 do turnieju siatkówki i 9 do rzucanki. Po uroczystym rozpoczęciu zawodów przez Panią Bożenę Rulak – Dyrektor SP 3 dzieci rozlosowały się do grup eliminacyjnych.

Mecze w obu kategoriach były bardzo zacięte ale rozgrywane w atmosferze fair play. Uczestnicy rzucanki rywalizowali do 12 punktów zaś siatkarze do 20. Po zakończeniu eliminacji nastąpiła faza pucharowa, która pozwoliła wyznaczyć ostateczną kolejność w obu turniejach.

Po rozgrywkach rodzinnych odbył się mecz rodziców. Spotkały się w nim drużyny Niepokonanych  i Niezwyciężonych. Na dużym boisku przy dopingu dzieci rozegrano dwa sety, po których na tablicy wyników pojawił się remis 1:1. Zaangażowanie dorosłych, efektowne pady siatkarskie, szybkie rozegrania oraz skuteczne ataki pokazały, że rodzice potrafią się doskonale bawić oraz posiadają duże umiejętności siatkarskie. Obie ekipy zapowiedziały rewanż po kolejnej edycji turnieju rodzinnego.

Zakończenie III Rodzinnych Turniejów siatkówki i rzucanki odbyło się w obecności Pani Bożeny Rulak Dyrektor szkoły oraz Pani Magdaleny Lewandowskiej przewodniczącej Rady Mieszkańców Osiedla Łukasiewicza. Niezależnie od zajętego miejsca uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz drobne upominki ufundowane przez sponsorów, zaś pierwsze cztery ekipy również po pucharze. Po rozdaniu nagród nastąpiło losowanie nagród niespodzianek, które trafiły do wszystkich dzieci biorących udział w zawodach.
Zakup nagród możliwy był dzięki wsparciu finansowemu rodziców: państwa Joanny i Jakuba Gapińskich, państwa Agnieszki i Piotra Mikołajczyków oraz państwa Agnieszki i Arkadiusza Zając.
Ponadto turniej wsparli: Rada Mieszkańców Osiedla Łukasiewicza, Szkółka Siatkarska RAF-SPORT oraz Agencja Reklamowa PRIMA.

GALERIA ZDJĘĆ         WYNIKI RZUCANKI        WYNIKI SIATKÓWKI

Poniżej znajdują się linki do wcześniejszych turniejów rodzinnych.

I TURNIEJ RODZINNY        II TURNIEJ RODZINNY