20 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Przygotowania do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rozpoczęliśmy dość wcześnie. Jeszcze przed Świętami Bożonarodzeniowymi zgłosiliśmy liczbę uczestników oraz zwróciliśmy wypełnione ankiety wolontariuszy w Młodzieżowym Domu Kultury.

W środę 4 stycznia, odbyło się szkolenie instruktażowe wolontariuszy w MDK. Obecni byli także przedstawiciele Straży Miejskiej i Policji, którzy udzielali cennych rad i wskazówek oraz przestrzegali przed możliwymi zagrożeniami i niebezpieczeństwami. Podczas spotkania otrzymaliśmy identyfikatory, puszki i plakaty.

W niedzielę 8 stycznia wszyscy wolontariusze stawili się bardzo wcześnie w szkole. Już o godz. 8.30 wyszliśmy kwestować w pobliżu szkoły. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem i powodzeniem.

Gdy ręce uginały się pod ciężarem puszek, postanowiliśmy zakończyć akcję i udać się do głównego sztabu.

W MDK byliśmy zmuszeni czekać w kolejce, aby rozliczyć zawartość naszych puszek. Byliśmy szczęśliwi usłyszawszy, że wolontariusze naszej szkoły zebrali łączną kwotę 2 233,57 złotych.

Wszystkim wolontariuszom oraz opiekunom- Pani Joannie Szafaryn-Daniłowicz oraz Pani Marzenie Klekowickiej,

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!!

Klaudia Roszkowska